Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68111

Tegevjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ettevõtte tegevuse strateegiline planeerimine ning igapäevase töö korraldamine ja juhtimine
  • Koostööpartneritega suhete arendamine ning koostöövõrgustiku laiendamine
  • Eelarvete ja finantsplaanide koostamine ning kontrollimine
  • Tütarfirmade tegevuse toetamine ja järelevalve
  • Firma tegevuste kohta aruandluse esitamine omanikele

Ootused kandidaadile

  • Väga hea organiseerimis- ja planeerimisoskus ning vastutusvõime
  • Kasuks tuleb juhtimiskogemus ja /või merendusalane töökogemus ja vastav kõrgharidus
  • Väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas ning vene keele oskus suhtlustasandil
  • Hea kandidaat on väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskusega, suudab genereerida uusi ideid ja neid ellu viia ning töötada efektiivselt pingeolukordades

Ettevõte pakub

  • Väljakutseterikkaid rahvusvahelisi projekte
  • Huvitavat ja arendavat koostööd üle maailma asuvate laevandusettevõtetega
  • Mugavat töökeskkonda ja motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#68111
Tegevjuht