Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64056

Tegevjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehitusettevõtte juhtimine, tegevuse efektiivsuse tagamine, kasumi tagamine omanikele
Ehitustööde planeerimine ja plaanide täitmise tagamine
Eelarvete kontrollimine
Arvete kontrollimine
Kvaliteedi kontrollimine
Inventuuride läbiviimine
Suhted tellijatega
Ettevõtte logistika

Ootused kandidaadile

Ehitusalane kõrgharidus (TTÜ (TPI)diplom)
Ehitusmaterjalide ja tehnoloogiate tundmine
Organiseerimisvõime
Ehitusalast töökogemust vähemalt kaks viimast aastat
Eesti ja vene keele oskus
Kohusetundlikkus, korrektsus, vastutustunne
Võime töötada vajadusel piiramata tööajaga
Arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

Traditsioonidega ettevõtte kogemusi
Väärikat väljakutset
Ametiauto kasutusvõimalust
Sidevahendeid
Konkurentsivõimelist palka
Huvitavat tööd
Sportimisvõimalusi

Lisainfo

CV palume saata koos kaaskirja ning palgasooviga.

Tööpakkumise number
#64056

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
10. mai 2006
Kuulutus sisestati:
10. aprill 2006
Lisainfo palga kohta:
k.leppel

Ehitusettevõte, mis tegeleb projekteerimise ja ehitusliku peatöövõtuga

Vaata rohkem

Tegevjuht