Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #51820

Tegevjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime energilist ja aktiivset ehitusliku kõrgharidusega härrasmeest tegelema tööde-ja projektijuhtimisega.

Ootused kandidaadile

  • Ehitusalane kõrgharidus (TTÜ (TPI)diplom)
  • Töökogemus ehitusalal
  • Turundusalased teadmised
  • Ehitusehnoloogia ja organiseerimisalased teadmised
  • Arvuti kasutamise oskus(world, exxel, primavera)
  • hea vene-ja inglise keele oskus
  • Kohusetundlikkus, korrektsus, vastutustunne
  • organiseerimis ja suhtlemisoskus
  • strateegiline mõtlemine
  • valmidus komandeeringuteks
  • B-kat. juhiload
  • vanus 30-50a

Ettevõte pakub

  • 10a.traditsioonidega ehitusettevõtte töökogemust
  • võimalust areneda koos firmaga
  • palka vastavalt töötulemustele
  • vajadusel ametiautot.
  • motiveerivat põhi- ja tulemuspalka

Tööpakkumise number
#51820

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
20. september 2005

Projekteerimise, projekti juhtimise ja peatöövõtuga tegelev ettevõte.

Vaata rohkem

Tegevjuht