https://www.cvkeskus.ee/163580

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tegevjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 163580

Tööpakkumise number

163580

Töö kirjeldus

vastutada motors24.ee arendamise eest Eestis. Tegevjuht planeerib, juhib ja arendab müügitegevust; korraldab brändi turundustegevust; loob, hoiab ja arendab kliendi- ning partnersuhteid ja organiseerib ettevõtte igapäevast tegevust.


Nõudmised kandidaadile

Töö eeldab huvi ja võimekust juhtida ning arendada. Varasem kogemus müügijuhtimises, töö võtmekliendi suhtevõrgustikuga, kliendikesksus ning väga head esitluse ja läbirääkimise oskused, iseseisvus ja initsiatiivikus ning tulemustele orienteeritus on eelduseks, et kandideerida Eesti portaali tegevjuhi kohale.
Töös on lisaks eesti keelele vajalik inglise ja vene keele oskus. Kasuks tulevad eelteadmised autoturust ja internetipõhisest ärist.


Ettevõte pakub

vabadust tegevuse ja arenguvõimaluste valikul, kontserni poolset tuge, rahvusvahelisi kontakte ja koolitust, tulemusekeskset motivatsiooniskeemi ning üldisi rahvusvahelise kontserni keskkonna eeliseid.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. september 2008
Kuulutus sisestati:
4. september 2008

FIRMA NIMI PEIDETUD

AlmaMedia (www.almamedia.fi ) on 300 miljoni eurose käibega Helsingi Börsil noteeritud Soome meediakorporatsioon. Grupi peamiseks äritegevuseks on trükimeedia (Kauppalehti, Aamulehti, Iltalehti) väljaandmine, äriinformatsiooni kirjastamine ja levitamine ning interneti turunduskeskkondade arendamine.
Motors24 on 2006. aasta kevadel tegevust alustanud esimene ülebaltiline mootorsõidukite portaal, mis on lisaks Eestile esindatud ka Lätis ja Leedus.