Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #43864

Tegevjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

vanalinna südames asuv söögi- ja joogikoht otsib ambitsioonikat ja teotahtelist juhatajat, kelle kutsumuseks on olla liider

Ootused kandidaadile

*väga hea eesti ja inglise keele oskus
*(soovitavalt juhtimisalane) kõrgem haridus, mis võib-olla hetkel omandamisel
*vähemalt 25 aastane
*hea pingetaluvus
*loovus, anatlüütiline mõtlemine, suhtlemisoskus
*arvuti kasutamisoskus

Ettevõte pakub

*konkurentsivõimelist palka
*korralikke töötingimusi
*võimalust kujundada loomisjärgus olev ettevõte omanäoliseks

Lisainfo

nõudmistele mittevastavate kandidaatide taotlused jäävad vastuseta

Tööpakkumise number
#43864

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. mai 2005
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Tegevjuht