Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308352

Tegevjuht

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kõlleste Kommimeistrid OÜ tulemuslik juhtimine, juhatuse poolt määratud eesmärkide täitmine

Ootused kandidaadile

Vajalik eelnev töökogemus ettevõtte juhtimise valdkonnas.

Ettevõte pakub

Tööks vajalikud vahendid.
Lisaks põhitöötasule motivatsioonitasu , juhatuse poolt seatud eesmärkide ületamisel.
Olulisel eesmärkide ületamisel võib töökuulutuses märgitud töötasu kahekordistuda.
Motivatsioonitasu tingimused lepitakse kokku töölepingu sõlmimisel.

Lisainfo

Kõlleste Kommivabriku juhatuse esmasteks eesmärkideks on müügikäibe kasvatamine , kliendibaasi suurendamine ja kaupade realiseerimine välisriikidesse.
Kandideerija peab arvestama, et tegevjuhina töötades , on kindlasti vajalik ka müümisega tegelevate töötajate töö korraldamine, müügijuhtimine ning vajadusel ka müügitöö.
Kõlleste Kommimeistrid OÜ-s töötab 8 inimest.

Tööpakkumise number
#308352

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1400 €/kuus
Kuulutus aegub:
9. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
20. mai 2013

Kõlleste Kommimeistrid OÜ on 2007 aastast tegutsev ettevõte. Tegeleme kondiitritoodete tootmise- ja hulgimüügiga. Kõlleste Kommimeistrite sortimendis on üle 150 erineva kondiitritoote. Kõlleste Kommimeistrite kaupadel on üle 100 edasimüüja Eesti Vabariigis.

Vaata rohkem

Tegevjuht