Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69266

Tegevjuht

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tegevusstrateegia kujundamine ja eelarvestamine; igapäevase töö efektiivne korraldamine, juhtimine ja arendamine; kliendi- ja koostöösuhete haldamine ja arendamine; tööjõu tagamine

Ootused kandidaadile

  • kõrg- või keskeriharidus
  • tehnilised teadmised
  • varasem juhtimiskogemus
  • teadmised, oskused ja kogemused ettevõtte majandamisest ja eelarvestamisest
  • soovitavalt transpordiettevõtte kogemus
  • äriline mõtlemine ja liidriomadused
  • koostöövalmidus ja hea suhtlemisoskus
  • orienteeritus meeskonnatööle

Ettevõte pakub

  • eneseteostuse võimalust areneva ettevõtte juhina
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • töö tulemustega seotud konkurentsivõimelist tasupaketti
  • tegusat meeskonda

Lisainfo

Otsime tegevjuhti PÕLVASSE
PÕLVA tegevjuht alustab seoses osakonna loomisega 01.08.2006

Tööpakkumise number
#69266
Tegevjuht