Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57435

Tegevjuht

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • höövlitööstuse juhtimine
  • tarne ja müügitöö korraldamine
  • aruandlus
  • igapäevaste tööalaste probleemide lahendamine

    Ootused kandidaadile

  • keskeri- või kõrgharidus majanduse või metsanduse erialal
  • väga hea saksa keele oskus
  • suhtlustasemel eesti ja vene keel

    Ettevõte pakub

  • vajadusel esmane koolitus

    Lisainfo

  • kasuks tulevad kogemused puiduturul nii Eestis kui ka Lääne-Euroopas

  • Tööpakkumise number
    #57435
    Tegevjuht