Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #339039

Tegevjuht

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tagada kliiniku igapäevane tõhus ja tõrgeteta toimimine;
Kliiniku tegevuseks vajaliku informatsiooni kogumine ja salvestamine;
Tarvis reageerida kliiniku jooksvatele vajadustele (tagada ravimite hange, testimisvahendite olemasolu, desinfektsioonivahendite, kondoomide,
aruandevormide ja kirjatarvete olemasolu, seadmete töökord ja transpordikuludega seonduva korraldamine);
Korraldada haldus-, majandus- ja finantstegevust, samuti mõistlik ja otstarbekas inim-finants- ja materiaalsete ressursside kasutamine.
Personali värbamine, koolitamine ja nõuetele vastav atesteerimine;
Personalijuhtimine;
Jälgida jooksvalt kliiniku teenuskvaliteeti ning kontrollida kliiniku töötajate jooksvat töödistsipliini;
Suhtlemine meediaga;
Läbirääkimised partneritega;
Oganisatsiooni esindamine erinevatel üritustel.

Ootused kandidaadile

Hariduse tase: kõrgharidus, magistrikraad.
Hariduse valdkond: Juhtimine, soovitavalt tervishoiu alane või meditsiiniline.
Nõutav töökogemus erialal: Vähemalt 2 aastat juhtival ametikohal
Arvuti kasutamise oskus: tingimata Office tarkvara
Keeleoskus: vene, eesti, inglise
Kandideerimiseks vajalikud dokumendid: CV, diplomite koopiad

Regulaarsed koolitused nii Eestis kui ka välismaal, motiveerivat palka

Tööpakkumise number
#339039

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
14. mai 2014
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2014
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

CVKeskus.ee klient

Tervisehoiu asutus/kliinik

Vaata rohkem

Tegevjuht