Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28553

Tegevjuht

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ülesandeks on kogu organisatsiooni igapäevatöö efektiivne korraldamine ning vastutamine ettevõtte tulemuslikkuse eest. Tegevjuht raporteerib tulemustest firma omanikule.

Ootused kandidaadile

Töös läheb vaja inglise kõnekeele oskust.

Ettevõte pakub huvitavat tööd arenevas firmas ja konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

PÕHJALIK AMETIKÄIGUKIRJELDUS EESTI ja INGLISE KEELES palume saata E-MAIL:cv@areserv.ee,
märgusõnaga:"FARMI"

Tööpakkumise number
#28553
Tegevjuht