Värsked tööpakkumised

Tegevjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 182328

Tööpakkumise number

182328

Töö kirjeldus

Ettevõtte tulemuslik juhtimine korraldades spaa-, veekeskuse-, müügi-, toitlustuse-, finants- ja personali osakondade juhtide tööd.

Nõudmised kandidaadile

Haridus: Kõrgharidus
Töökogemus: hotelli juhtimise kogemus
Keeleoskus: väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas; hea vene ja soome keele oskus suhtlustasandil.
Väga hea arvuti kasutamise oskus, hotelli tööprogramm on Fidelio 8
Isiksuseomadused: strateegiline ja loominguline mõtlemine, hea anaüüsi ja planeerimisoskus, hea suhtlemisoskus, pingetaluvus, koostöövalmidus.
Kasuks tuleb eelnev spaahotellis töötamise kogemus, müügi- ja turundusvaldkonna tundmine, isikliku sõiduauto olemasolu.

Võimalust töötada omanäolises ja eksklusiivse spas RAKVERE kesklinnas
Kaasaegset töökeskonda
Sõbalikku meeskonda

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. august 2009
Kuulutus sisestati:
7. august 2009

Üks naeratus võib muuta maailma.
Meie soovime anda rohkem.
Meie soovime, et iga inimene oleks terve ja õnnelik!

2008 aasta kevadel avasime Rakveres tervislikke eluviise edendava eksklusiivse spaa koos veekeskuse ja hotelliga. Lisaks erilistele spaateenustele, sauna ja veemõnudele pakume seminaride korraldamise võimalust ning võrratuid maitseelamusi a´la carte restoranis Mezzo ja kohvikus Arabella.
Meie eesmärk on pakkuda klientidele täiuslikku spaaelamust erilise teeninduse, meeldejäävate maitsete ja kõrge kvaliteediga toodete läbi.

Otsime oma meeskonda hotelli juhtimise kogemusega tegevjuhti, keda motiveerivad rahulolevad kliendid, kes sulandub kiirelt meeskonda ning on aktiivne ja hea suhtleja.
Meie tegevjuht on võtmeisikuks nii eelarve planeerimise kui kontrollimise juures, omab kogemusi müügi- ja turundusvaldkonnas.

Tegevjuhi ülesandeks ettevõtte tulemuslik juhtimine korraldades spaa-, veekeskuse-, müügi-, toitlustuse-, finants- ja personali osakondade juhtide tööd.
Ta on laia silmaringiga ja suhtleb vabalt eesti, vene, inglise ja soome keeltes.
Tegevjuht on kõrge pingetaluvusega, diplomaatiline, tal on valmisolek töötamiseks õhtuti ja nädalalõppudel ning välislähetusteks.

Kasuks tuleb eelnev spaahotellis töötamise kogemus, hotelli tööprogrammiks on fidelio 8.
Meie pakume sulle võimalust arendada ennast Eesti moodsaimas SPAAHOTELLIS Rakvere kesklinnas.
Kui usud et koos jõuaksime parimate tulemusteni siis ootame sind kandideerima. CV-le palume lisada palgasoovi ja motivatsiooni kirja.