Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #99399

Tegevjuht

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tootmisettevõtte igapäeva töö korraldamine
  • Müügitöö juhtimine
  • Alluvate töö koordineerimine
  • Aruandluse esitamine emaettevõttele

Ootused kandidaadile

  • Hea analüüsi võime ja läbirääkimisoskus
  • inglise ja/või soome keel oskus nii kõnes kui kirjas
  • Juhtimisalane töökogemus tootmisettevõtte juhtimisel
  • Kõrgharidus

  • Huvitavat ja väljakutsete rohket tööd balti riike hõlmavas kontsernis
  • Erialast täiendkoolitust
  • Kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

Töökoht asub Türil

Tööpakkumise number
#99399

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
14. märts 2007

Technobalt Eesti AS on kiiresti kasvav Eesti kapitalil põhinev ettevõtte, kelle põhitegevuseks on tööstustarvikute müük, transportööride ning konveiersüsteemide tootmine. Technobalt Eesti AS loodi 1994 aastal kahemehe ettevõttena ja tänaseks on sellest väljakasvanud kolme Balti riiki hõlmav müügiorganisatsioon. Alates 2006. aastast kuulub Technobalt Gruppi tootmisettevõtte Metre OÜ asukohaga Türil, kus töötab 65 töötajat.

Vaata rohkem

Tegevjuht