Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62905

Tegevjuht

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Paides tegutsev toitlustusettevõttete grupp vajab igapäevast ühtset juhtimist ning omanikud kindlat ja usaldusväärset inimest, kes korraldab ettevütete ladusat tööd, viib ellu tegevusstrateegiat ning teeb ettepanekuid äriedu suurendamiseks. Vastutus on suur aga panust hinnatakse ja igakülgne tugi on olemas. Vajadusel abistame elamispinna leidmisel.

Ootused kandidaadile

  • aktiivsus
  • algatusvõime
  • ausus ja usaldusväärsus
  • entusiasm
  • iseseisev mõtlemine ja tegutsemisoskus

Ettevõte pakub

  • enesetäiendusvõimalust
  • head seltskonda
  • head töötasu
  • kaasaaegseid töötingimusi

Tööpakkumise number
#62905
Tegevjuht