Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140835

Tegevjuht

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

koostööpartneritega suhtlemine
meeskonna juhtimine ja juhendamine
tegevuse tulemuslik juhtimine ja arendamine
strateegiate ja plaanide välja töötamine ja realiseerimine
koostöös turundusjuhiga turundusprojektide planeerimine ning elluviimine

Ootused kandidaadile

hea analüüsivõime
kõrge pingetaluvus
enesearengu soov
läbirääkimiskogemus
iseseisev otsustusvõime
tulemustele orienteeritus
väga hea suhtlemisoskus
korrektne eesti keele oskus
oskus mõista kliendi vajadusi
aktiivne ja positiivne ellusuhtumine
valmisolek töötama piiramata tööajaga

Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda
enesetäiendamise võimalust
sõbralikku meeskonda
konkurensivõimelist ja motiveerivat töötasu

Lisainfo

Seoses tegevuse laiendamisega luuame tüttarettevõtte

Tööpakkumise number
#140835

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
29. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
13. veebruar 2008

CVKeskus.ee klient

Ettevõtte asutati 1998.a.

Ettevõttel on kaks peamist tegevussuunda: toidukaupade tootmine ja autoteenindus. Tootmiskompleks asub Kohtla- Järve Ahtme osas ja sõiduautode teenindus Jõhvis.

Ettevõtte töötajate üldarv on 87 inimest, nendest 60 tegelevad toidukaupade tootmisega ja 27 töötavad autohoolduses.

Ettevõtte juhtkond investeerib pidevalt nii tootmisse kui ka oma töötajatesse, et hoida saavutatud taset ning pakkuda oma klientidele kõrgeima kvaliteediga kaasaegseid tooteid.

Vaata rohkem

Tegevjuht