Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #167472

Tegevjuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tegevjuhi põhiülesanneteks on müük ja kliendisuhete loomine äriklientide ja koostööpartnerite suunal, teenindustaseme hoidmine, töötajate värbamine, eesmärgistamine ja motiveerimine, igapäevane organiseerimistöö ning suhtlemine mängijate ja klubiliikmetega.

Ootused kandidaadile

Edukas kandidaat on ettevõtjalik, aktiivne ja hea organisaator, kelle jaoks uute kontaktide loomine on lihtne. Sul on nii detailide märkamise kui üldistus- ja analüüsivõimet. Sa oled püsiv, Sulle meeldib hea teenindus ja Sa ei karda asjade ära tegemiseks ise käsi külge panna. Juhtimiskogemus teeninduse või müügivaldkonnast, inglise ja/või soome keele oskus ning huvi spordi ja kitsamalt golfi vastu on kandideerimiseks vajalikud eeldused.

Pakume huvitavat tööd, väga suurt arvu kontakte äris ja avalikus sektoris, klubiliikme staatust ja võimalust golfi õppida ja palju mängida ning korralikku sissetulekut.

Lisainfo

Palume saata oma CV ja vabas vormis avaldus hiljemalt 4. novembriks k.a. postiaadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn. Täiendavatele küsimustele saate vastuse helistades Mercuri Urvali konsultandile Indrek Pajumaale telefonil 667 1520 või vaadates www.pgaetc.ee

Tööpakkumise number
#167472

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
4. november 2008
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2008

AS EGCC on Tallinna lähedal Jõelähtmes asuv kõrgetasemeline golfiklubi. Meie golfiväljakutest on alates 2006.a. avatud täismõõdus 18-rajaline unikaalsete mere- ja maastikuvaadetega Sea Course ja aasta varem valminud kõrge loopealne 9-rajaline Stone Course. EGCC pole väljakute rajamiseks kasutanud laenukapitali ja meie finantsseisund on kindel, mängukordade arv on meie väljakutel aasta-aastalt kasvanud. Hooajal töötab EGCC pühendunud meeskonnas üle 20 inimese. Klubi eesmärgiks on rahulolevad mängijad ja klubiliikmed, keda saadav elamus ja teenindustase meie juurde kindlasti tagasi tooksid. PGA European Tour Course, mille liikmed oleme, on profigolfiorganisatsioon, mis ühendab Euroopa tipp-golfiväljakuid.

Seoses äri arenguga pakume nüüd tööd tegevjuhile.

Vaata rohkem

Tegevjuht