Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #170860

Tegevjuht (0,5 koormus)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisu:
Organisatsiooni jooksva tegevuse korraldamine vastavalt juhatuselt saadud õigustele
Üldkoosoleku ja juhatuse poolt vastuvõetud otsuste elluviimine
Organisatsiooni dokumentatsiooni korrashoid
Organisatsiooni kodulehe haldamine
Infoliikumise korraldamine
Organisatsiooni esindamine vastavalt juhatuselt saadud volitustele

Kõige olulisem tööülesanne saab olema Leader programmi raames piirkonna strateegia valmimise eest vastutamine.
Töö eeldab palju piirkonna raames liikumist, suhtlemist ja ürituste organiseerimist.

Ootused kandidaadile

Edukas kandidaat:
Omab kõrgharidust (võib olla lõpetamisel)
Valdab heal tasemel eesti ja inglise keelt, suhtlustasandil vene keelt
Tunneb ennast koduselt arvutiga töötades
Omab EL projektidega töötamise kogemust (organisatsiooni eelarve moodustub peamiselt EL vahenditest)
On hea suhtlusoskusega, aktiivne ja ettevõtlik
On algatus- ja vastutusvõimeline ning võimeline töötama iseseisvalt
Omab juhiluba ja isikliku auto kasutamise võimalust

Kasuks tuleb:
Organisatsiooni tegevuspiirkonna hea tundmine

Ettevõte pakub

töökohta Anija mõisas
paindliku tööaja võimalust
isikliku sõiduauto kasutamise kompensatsiooni
iseseisvat ja suurt väljakutset pakkuvat tööd
võimalust ise luua ja mõjutada ettevõtte arengut
avarat suhtlemisvõimalust

Lisainfo

Sõlmitav leping on tähtajaline (kuni november 2009)

Tööpakkumise number
#170860

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
15. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
10. detsember 2008

Ida-Harju Koostöökoda on Leader-programmi raames loodud mittetulundusühing, mis ühendab Aegviidu, Anija, Kose ja Raasiku valla piirkonda.
Tegutseme esimest aastat ja esimese tegevusaasta eesmärgiks on piirkonna strateegia väljatöötamine.

Vaata rohkem