Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61088

Tegevjuhi assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte juhi assisteerimine ja juhi ajakava pidamine, suhtlemine klientide ja koostööpartneritega, juhile tööks vajaliku info kogumine ja analüüsimine, dokumentide koostamine ja haldamine.

Ootused kandidaadile

eelnev sarnase töö kogemus
hea eesti ja vene keele oskus
väga hea suhtlemisoskus
õppimisvõime
analüüsioskus
hea pingetaluvus
esinduslikkus
juhilubade olemasolu ning sõiduoskus
hea arvuti kasutamise oskus

Kasuks tuleb kõrghariduse olemasolu

Ettevõte pakub

stabiilset töökohta arenevas ettevõttes
palka vastavalt kokkuleppele, lisaks mitmeid hüvitisi
ametiautot
võimalust areneda firmasiseselt
toetavaid ning ühisüritusi väärtustavaid töökaaslasi

Tööpakkumise number
#61088