Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178303

Tegevdirektor/jurist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ühingu igapäevane majandamine
  • Personalijuhtimine
  • Raamatupidamise korraldamine
  • Töölepingute ja töövõtulepingute sõlmimine
  • Aruannete koostamine
  • Ühingu liikmetega ja esindatavatega lepingute sõlmimine, muutmine ning lõpetamine
  • Ühingu liikmete esindamine, nõustamine, informeerimine
  • Läbirääkimiste pidamine liikmete fonogrammide kasutajatega ning teiste õiguste valdajatega
  • Kasutajalepingute sõlmimine, muutmine ja lõpetamine
  • Kasutajalepingute sisu ning tasu tariifide väljatöötamine
  • Koostöö teiste intellektuaalse omandi õiguste valdajatega
  • Töö seadusandlusega
  • Juhatuse korralduste õigeaegne täitmine
  • Koolituste korraldamine ning koolitustel osalemine
  • Piraatlusevastase võitluse organiseerimine ning koostöö vastavate organisatsioonidega
  • Pressiga suhtlemine
  • Esindustegevus
  • Ürituse Eesti Muusikaauhinnad korraldamine

Ootused kandidaadile

  • Juriidiline kõrgharidus
  • Kõrgtasemel eesti keel, väga heal tasemel inglise keel, vene keele oskus rahuldaval tasemel
  • Hea suhtlemisoskus, efektiivne ajakasutamisoskus
  • Ausus, korrektsus, kohusetunne, tähelepanelikkus, kiirus, täpsus, energilisus

Kasuks tuleb
  • Eelnev kohtukogemus ja eelnev ettevõtte juhtimiskogemus

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Mobiiltelefoni kompensatsiooni
  • Preemia võimalust lähtuvalt majandusaasta tulemustest

Lisainfo

  • Tegevdirektoril on võimalus ühingu kulul end süstemaatiliselt täiendada
  • Tegevdirektor peab keskmiselt 2x aastast käima välislähetuses, et osaleda seminaridel ja töögruppides

Tööpakkumise number
#178303