https://www.cvkeskus.ee/65898

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65898

Tegevdirektor (töökoht Kuressaares)

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on strateegiline planeerimine, ettevõtte arendamine ja uute ärivõimaluste leidmine. Sa koostad eelarve ja jälgid selle täitmist. Sa pead läbirääkimisi, sõlmid lepingud ning vastutad klientide rahulolu eest. Ettevõtte olulisemate klientide hulka kuuluvad omavalitsused. Igapäevaselt juhid Sa 20-liikmelise meeskonna tööd. Tegevdirektor on ühtlasi ka Saare EPT juhatuse esimees.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sa oled kõrgharidusega ja eelneva juhtimiskogemusega. Kasuks tuleb majandusharidus, teadmised teedeehitusest, maaparandusest või tehnikast. Soovitav on vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil.

Oled sobiv kandidaat, kui oled saarlaslikult sitke, töökas ja pühendunud ning oled valmis end ettevõttega pikemaks ajaks siduma. Sinu tööedule aitab kaasa hea äriline mõtlemine, suhtlemis- ja läbirääkimisoskus. Sa oled eestvedaja ning väärtustad kokkulepete täitmist. Sa pead olema nii paindlik kui vajadusel kehtestav.


Ettevõte pakub

Saare EPT pakub uuele tegevjuhile eneseteostusvõimalust, korralikku palka, ametiautot ning täiendkoolitust. Eduka koostöö puhul on tegevdirektoril võimalus saada ettevõtte kaasosanikuks. Kandideerima on oodatud nii endised, praegused kui tulevased saarlased.


Tööpakkumise number
#65898

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. mai 2006
Kuulutus sisestati:
2. mai 2006

CVKeskus.ee klient

Saare EPT on arenev eesti kapitalil põhinev firma, mis pakub oma klientidele mulla-, kaeve- ja transporditöid ning teede ja platside ehitamist. Lisaks sellele tegeleb ettevõte erinevate keskkonnaprojektidega – jõgede süvendamine ja puhastamine, pinnase kuivendustööd, jäätmehoidlate sulgemine. Lähituleviku prioriteediks on võetud karjäärimajanduse (liiva ja kruusa kaevandamine ning müük) arendamine. Eelmise aasta olulisemate projektide hulka kuulusid Maasi jäätmejaama ehitustööd, osalemine Põduste golfiradade väljaehitamisel ja kindlustustööd Veere ja Mõntu sadamates.

Saare EPT võtab Kuressaarde tööle

Vaata rohkem

You are applying to:
Tegevdirektor (töökoht Kuressaares)
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!