Värsked tööpakkumised

Tegevdirektor (töökoht Kuressaares)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 65898

Tööpakkumise number

65898

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on strateegiline planeerimine, ettevõtte arendamine ja uute ärivõimaluste leidmine. Sa koostad eelarve ja jälgid selle täitmist. Sa pead läbirääkimisi, sõlmid lepingud ning vastutad klientide rahulolu eest. Ettevõtte olulisemate klientide hulka kuuluvad omavalitsused. Igapäevaselt juhid Sa 20-liikmelise meeskonna tööd. Tegevdirektor on ühtlasi ka Saare EPT juhatuse esimees.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sa oled kõrgharidusega ja eelneva juhtimiskogemusega. Kasuks tuleb majandusharidus, teadmised teedeehitusest, maaparandusest või tehnikast. Soovitav on vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil.

Oled sobiv kandidaat, kui oled saarlaslikult sitke, töökas ja pühendunud ning oled valmis end ettevõttega pikemaks ajaks siduma. Sinu tööedule aitab kaasa hea äriline mõtlemine, suhtlemis- ja läbirääkimisoskus. Sa oled eestvedaja ning väärtustad kokkulepete täitmist. Sa pead olema nii paindlik kui vajadusel kehtestav.

Saare EPT pakub uuele tegevjuhile eneseteostusvõimalust, korralikku palka, ametiautot ning täiendkoolitust. Eduka koostöö puhul on tegevdirektoril võimalus saada ettevõtte kaasosanikuks. Kandideerima on oodatud nii endised, praegused kui tulevased saarlased.

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. mai 2006
Kuulutus sisestati:
2. mai 2006

Saare EPT on arenev eesti kapitalil põhinev firma, mis pakub oma klientidele mulla-, kaeve- ja transporditöid ning teede ja platside ehitamist. Lisaks sellele tegeleb ettevõte erinevate keskkonnaprojektidega – jõgede süvendamine ja puhastamine, pinnase kuivendustööd, jäätmehoidlate sulgemine. Lähituleviku prioriteediks on võetud karjäärimajanduse (liiva ja kruusa kaevandamine ning müük) arendamine. Eelmise aasta olulisemate projektide hulka kuulusid Maasi jäätmejaama ehitustööd, osalemine Põduste golfiradade väljaehitamisel ja kindlustustööd Veere ja Mõntu sadamates.

Saare EPT võtab Kuressaarde tööle