Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27691

Tegevdirektor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte juhtimine
Efektiivse, professionaalse, motiveeritud ja tulemusele orienteeritud meeskonna loomine ja juhtimine
Finants- ja kuluarvestusaruannete koostamine ja analüüs
Müügitöö korraldamine ja analüüsimine
Stroomi Rannahoone kahe baari ja sauna tegevuse juhtimine ja jälgimine
Suvel jaekaubandustegevuse koordineerimine rannas
Suve ürituste korraldamine

Ootused kandidaadile

Kesk-eri haridus või kõrgem (soovitav majandus haridus)
Kliendile ja tulemusele orienteeritus
Läbirääkimisoskus ja kõrge pingetaluvus
Probleemide lahendamise oskus
Algatusvõime ja initsiatiivlikus töökohustuste täitmisel
Arvutikasutamisoskus ning orienteerumine internetis
Analüüsivõime ja loogiline mõtlemine
Eesti keel: keele korrektne valdamine
Vene keel: väga heal suhtlustasemel
Inglise keel: heal suhtlustasemel
Autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

Väärilist töötasu tulemuspalgana
Väljakutset ja huvitavat tööd
Ametiauto kasutamise võimalust
Väga mitmekesist tööd

Lisainfo

Kasuks tuleb
juhtimise kogemus

Tööpakkumise number
#27691