https://www.cvkeskus.ee/93817

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tegevdirektor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 93817

Tööpakkumise number

93817

Töö kirjeldus

Tegevdirektor on vastutav ettevõtte eduka ja kasumliku juhtimise eest, sh planeerimine, tegevuse analüüs ja eelarvestamine; ettevõtte mehitamine, meeskonna arendamine ja motiveerimine; igapäevase tegevuse operatiivne juhtimine ning suhete hoidmine võtmeklientidega. AS Telinek tegevdirektor on samuti haaratud kontserni strateegilisse juhtimisse.


Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat on iseseisev, arukas ja tulemusele orienteeritud professionaal, lõpetanud ülikooli eelistatavalt tehnilisel või majandusalal. Olete eelistatavalt töötanud müügi-, teenindus- või ehitussektoris, teil on tehnilisi teadmisi või tunnete huvi tehnika vastu ja vähemasti viieaastane tulemuslik töökogemus müügi või juhtimise alal. Vajalikud on ka eesti, inglise ja suulise vene keele oskus.


Ettevõte pakub

Pakume väljakutset juhina, arenguvõimalust rahvusvahelises keskkonnas, head tasustamispaketti ja ametiautot.Lisainfo

Palume saata oma CV ja avaldus märgusõna ”TEGEVDIREKTOR/TELINEK” all hiljemalt 19. veebruariks k.a. postiaadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn, või faksile 667 1521. Lähem informatsioon Indrek Pajumaalt telefonil 667 1520 või www.telinek.ee. Kandideerijate avaldusi käsitleme konfidentsiaalselt.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
19. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Telinek alustas tegevust 1994. aastal. Peamisteks tegevusaladeks on tellingute, telkide, esinemislavade ja tribüünide rent, müük ning paigaldus. AS Telinek kuulub kontserni Telinekataja OY (www.telinekataja.fi), mis on suurim tellingutele spetsialiseerunud ettevõte Soomes ning tegutsenud juba 40 aastat. Kõikides kontserni ettevõtetes on kõrgel tasemel nii rendibaas, teenindus kui ka insenerilahendused. Meie olulisemateks kliendigruppideks on ehitus- ja tööstusettevõtted ning ürituste korraldajad. Kontserni käive 2005.aastal ületas 30 miljonit eurot, mis on meie 150 pühendunud töötaja töö tulemus. AS Telinek on omas valdkonnas üks juhtivaid firmasid Eestis.