Värsked tööpakkumised

Tegevdirektor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 147601

Tööpakkumise number

147601

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda tugevat isiksust, kes intensiivistaks huvigrupi suhtlust erinevate ametiasutustega organisatsiooni missioonist, tegevuskavast ja liikmete huvidest lähtuvalt. Muudaks organisatsiooni ja selle sõnumi nähtavamaks läbi avalike kampaaniate. Suhtleks aktiivselt Euroopa katusorganisatsiooniga ja vahendaks üleeuroopalisi taastuvenergia poliitikaid siseriiklikule tasandile. Käivitaks ja osaleks aktiivselt uutes EL energeetikaprojektides.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame projektijuhtimise kogemust ja tehnilist taipu. Julgust ja pealehakkamist suhelda erinevate institutsioonidega. Head dokumendikoostamise oskust ja keeletunnetust. Tugevat inglise keelt nii kõnes kui kirjas. Valmidust reisimiseks.

Pakume pikaajalist eneseteostuse võimalust taastuvenergeetika sektoris. Konkurentsivõimelist palka. Kaasaegset töökeskkonda. Huvitavaid inimesi ja põnevaid situatsioone enda ümber. Võimalust areneda sektoripõhiseks tipptegijaks, kellel tööpõld tulevikus avatud nii kodu-, kui välismaal.

Lisainfo

Tekitamaks tasakaalu maskuliinsemale poolele, julgustame kandideerima südikaid naiskandidaate.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
10. mai 2008
Kuulutus sisestati:
10. aprill 2008

Eesti Tuuleenergia Assotsiatsioon (ETEA) on loodud 2001 aastal ja ühendab 23 tuuleenergia sektori ettevõtet, kelle huve esindab suhtlemisel Euroopa Komisjoni, Eesti riigiametite, finantsasutuste, AS Eesti Energia ja muude oluliste institutsioonidega. ETEA on Euroopa Tuleenergia Assotsiatsiooni liige ja osaleb aktiivselt EL poolt finantseeritavates üleeuroopalistes energeetikaprojektides.