Värsked tööpakkumised

Tegevdirektor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 25362

Tööpakkumise number

25362

Töö kirjeldus

• ettevõtte tegevuse efektiivsuse tagamine;
• koostöös meeskonnaga ettevõtte tegevuse strateegiline planeerimine ja juhtimine;
• finantstegevuse kontrollimine;
• personali planeerimine, värbamine ja töödejaotus;
• pidude nautimine.

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt kaks viimast aastat oled edukalt juhendanud meeskonda ja naudid viljakat koostööd kolleegidega;
• Sinu õnnestumiste nimekirja kuulub meeskonna moodustamine ja motiveerimine;
• omad kõrgkooli diplomit;
• majandusarvestuse ja finantsjuhtimise põhimõtted ei ole Sulle võõrad;
• kandideerimisel edastad teisi, kui omad kogemusi meelelahutus- või toitlustus valdkonnas;
• Sind on märgatud kui polüglotti, kes suhtleb inglise keeles ja naudib vestlemist vene keeles;
• tunned Eesti Vabariigis kehtivaid asjaajamisnõudeid;
• eelmised tööandjad iseloomustavad Sind kui „töökat mesilast“, sest sukeldud töömere lainetesse.

Sulle avaneb võimalus rakendada oma juhtimisoskuseid ja finantsalaseid teadmisi, samuti nautida pidusid ja linna parimaid roogasid.

Pakume enda poolt võimalust ennast tõestada ning saada stabiilset ja väärilist töötasu. Samuti professionaalsete töötulemuste saavutamiseks vajalikke vahendeid.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. detsember 2003
Kuulutus sisestati:
21. november 2003

edukat ööklubi, kus nauditakse parimat seltskonda ja –muusikat. Iga peo eesmärgiks on tuua inimestele unustamatuid elamusi ning vaheldust artistide- ja muusikastiilide valikul. Meie klubisse sisenedes ununevad kõik igapäevased tegevused ning saab tunda omapärast õhkkonda ja meeldivat teenindust.