Värsked tööpakkumised

Tegevdirektor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 23798

Tööpakkumise number

23798

Töö kirjeldus

 tagama tähtajalise labori ülesehitamise;
 moodustama ja juhtima funktsioneerivat meeskonda;
 jälgima akrediteerimisnõuete vastavust laboris ja litsentside andmise protseduure;
 tagama ettevõtte efektiivsuse;
 esindama ettevõtet ja suhtlema meediakanalitega.
 riigiasutustega suhtlemine;
 ettevõtte dokumentatsiooni ja aruandluse koostamine.

Nõudmised kandidaadile

 vähemalt kolm aastat oled edukalt juhendanud meeskonda ja naudid viljakat koostööd kolleegidega;
 omad kõrgkooli diplomit;
 majandusarvestuse ja finantsjuhtimise põhimõtted ei ole Sulle võõrad;
 tunned huvi turundusstrateegia planeerimise ja turu uuringute läbiviimise vastu;
 pead ennast asjatundjaks vedelkütuse seadusandluses;
 jagad kolleegidele nõuandeid ISO standardite ja akrediteerimise põhinõuete rakendamise küsimustes;
 Sind on märgatud kui polüglotti, kes suhtleb vabalt vene keeles ja naudib vestlemist inglise keeles;
 eelmised tööandjad iseloomustavad Sind kui „töökat mesilast“, sest sukeldud töömere lainetesse .

Sulle avaneb võimalus rakendada oma teadmisi ja kogemusi ettevõtte juhtimisel ning labori töö käivitamisel.

Lisainfo

Pakume enda poolt võimalust ennast tõestada ja saada töötasu 15 000 krooni neto. Samuti professionaalsete töötulemuste saavutamiseks ametiautot ja muid tööks vajalikke vahendeid.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. september 2003
Kuulutus sisestati:
9. september 2003

edukat Eesti turul 9 aastat naftaproduktide impordiga tegutsevat ettevõtet, kes omab ühte suurimat tanklate võrku. Firma pakub laia valikut kõrge kvaliteediga naftasaadusi nii suur- kui väiketarbijatele. Peale kõrge kvaliteediga kütuse, pakutakse eurokvaliteedile vastavaid autoõlisid igat liiki mootorite jaoks. Ettevõtte juhtimisfilosoofia põhineb finantsläbipaistvuse, rahvusvaheliste standartide ning ärialaste eetiliste põhimõtete järgimisel.