Värsked tööpakkumised

Tegevdirektor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 81818

Tööpakkumise number

81818

Töö kirjeldus

kindlustusseltsi igapäevase tegevuse juhtimine ja koordineerimine ning hoolitsemine jooksvate tööprotsesside sujuva kulgemise eest.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat peaks:
-olema kõrgharidusega;
-omama eelnevat töökogemust tipp- või keskastme juhina (vähemasti kokkupuudet juhtimisproblemaatikaga ning soovitavalt finantssektoris);
-olema loova mõtlemise ja analüüsivõimega, samuti hea suhtlemis- ja väljendusoskusega;
-valdama eesti keelt ning vene ja inglise keelt vähemalt suhtlustasandil;
-soovitavalt omama eelteadmisi kindlustusest.

Pakume vaheldusrikast tööd nii põnevas valdkonnas kui seda on kindlustus, eneseteostuse võimalust ning kõige selle juurde konkurentsivõimelist palka.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. november 2006
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2006

AS Inges Kindlustus on kahjukindlustusega tegelev kindlustusselts Eestis. Meie peamisteks toodeteks on kohustuslik liikluskindlustus, vedaja vastutuse kindlustus, reisikindlustus ning veosekindlustus.