Värsked tööpakkumised

TEGEVDIREKTOR (Juhatuse liige)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 98957

Tööpakkumise number

98957

Töö kirjeldus

Tegevdirektori põhiülesanneteks oleks ettevõtte esindamine, arendamine ja töö üldjuhtimine, osalemine eelarvestamisprotsessis, investeerimisotsuste elluviimine, ettevõtte efektiivsuse ja toodangumahtude kasvu tagamine ja tihe suhtlemine emafirma esindajatega.
Olulisteks väljakutseteks on juba kujunenud kõrge tootmiskultuuri säilitamine ja sertifitseerimise lõpuleviimine.

Nõudmised kandidaadile

Edukal kandidaadil on vähemalt 5-aastane tulemuslik juhtimiskogemus (soovitavalt tootmisettevõttest), hea inglise keele oskus, majandusalane või tehniline haridus, üldteadmised ettevõtte rahandusest, hea analüüsi- ja organisaatorivõime.

Pakume väljakutset kaasaegse tootmisettevõtte juhina, rahvusvahelist töökeskkonda, korralikku tasustamispaketti ja ametiautot.

Lisainfo

Palume saata oma CV ja avaldus hiljemalt 30. märtsiks k.a. postiaadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn või faksil 6671 521. Täiendav informatsioon telefonil 667 1520. Kõiki avaldusi käsitleme konfidentsiaalselt.

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
30. märts 2007
Kuulutus sisestati:
12. märts 2007

AS Kolmeks on Viljandi suuremaid investoreid, maksumaksjaid ja tööandjaid, kelle põhitegevusalaks on elektrimootorite tootmine. Oleme asutatud 1994.aastal, meie emafirma OY Kolmeks AB asub Soomes ja kuulub kontserni Brandt Group Ltd. Meie tootmismahud on Viljandis järjest kasvanud: 2006.a. ulatus AS Kolmeks käive üle 250 miljoni krooni ja töötajate arv 236-ni. Ettevõtte kõrge tootmiskultuuri on loonud meie hinnatud töötajad. Kõik meie tootmisüksused on kas uued või hiljuti renoveeritud, sh. uusimate CNC töökeskustega varustatud korpuste töötlemise tehas. Ettevõtte on taotlemas ISO 9001 kvaliteedisertifikaati.