Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #124196

Tegevdirektor

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte igapäevase töö organiseerimine

Ootused kandidaadile

Tehniline haridus
Organisatsiooni juhtimise kogemus
Töökogemus vee-ettevõtes
Töötahe, pingetaluvus, avatus, suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
Eesti ja vene keele oskus
B- kategooria juhiuba
Arvutikasutusoskus (Word, Excel)

Ettevõte pakub

Vastutusrikast ja huvitavat tööd arenevas ettevõttes
Kaasaegseid töötingimusi
Ametiautot
Motiveerivat töötasu

Lisainfo

Kasuks tuleb:
Inglise keele oskus
Projektijuhtimiskogemus
Tegevusvaldkonna seadusandluse tundmine

Avaldused kandideerimiseks koos CV, kontaktandmete ja palgasoovi äranäitamisega palume saata hiljemalt 18. oktoober 2007.a. e-posti aadressil marek(at)kovek.ee või posti teel AS Kovek, aadress Vae 6, Laagri, Saue vald 76401, Harjumaa. Ümbrikule palun märkida „KONKURSS”. Täiendav info tel: 5019596

Tööpakkumise number
#124196

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
18. september 2007

Saue Vallavalitsuse munitsipaalettevõtte AS Kovek asukogaha Laagris, mille tegevusaladeks on teede, tänavavalgustussüsteemide, soojusvõrkude hooldus ja remont; üldehitustööd, kütteseadmete teenindamine, heakorra-ja haljastustööd, remondi-ja kommunaalteenused, kanalisatsiooniteenuste osutamine

Vaata rohkem