Värsked tööpakkumised

Teetööline/tänavakivide paigaldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 587384

Tööpakkumise number

587384

Töö kirjeldus

Teede ja platside aluste ehitus, tänavakivide ja äärekivide paigaldus ning teiste tööga seonduvate jooksvate ülessannete täitmine objektil. Peamiseks tööde teostamise piirkonnaks on Saaremaa vald.

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus teedeehituse või üldehituse valdkonnas. Hea füüsiline vorm ja meeskonnatöö oskus.
Kasuks tuleb väikemehhanismide tundmine ja laser nivelliiriga töötamise oskus.

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist töötasu vastavalt töötulemustele.
Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
Kaasaegset tehnikat tööde teostamiseks ja head töökeskkonda.

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
26. märts 2019

Klotoid on inseneriehituse suunitlusega väikeettevõte mis koosneb kahest osakonnast. Ehitusosakond mille põhitegevus on teede- , platside– ja välistorustike ehitus. Projektbüroo mis tegeleb detailplaneeringute koostamise, arhitektuurse-, eriosade-, välistrasside – ja teede projekteerimisega.