https://www.cvkeskus.ee/70868

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70868

Teetööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teedeehitusega tegelev firma vajab teetöölisi alates lihttöölistest kuni spetsialistideni


Ootused kandidaadile

kasuks tuleb eelnev töökogemus ja loomulikult suur töötahe


Ettevõte pakub

konkurentsivõimelist palka, keskpäraseid töötingimusi


Lisainfo

kandideerijatel palume ühendust võtta kas helistades või e-kirja teel


Tööpakkumise number
#70868
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Teetööline
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!