2023-08-23 14:48:55

TEETÖÖLINE / RULLIJUHT asfalteerimisbrigaadis

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda kolleege, kes asfaldi lõhna peale nina ei kirtsuta ning keda ei heiduta Eestimaa muutlik ilm ja komandeeringud üle Eesti!

Teetööline on üks asfaldibrigaadi liikmeid, kes aitab oma meeskonnal asfalteerida ja ehitada teid. Oma töös kasutad erinevaid tööriistu, seadmeid ja masinaid. Tegemist on füüsilise tööga.

Teetööline-rullijuhi ülesandeks on lisaks eelnevatele teetöölise töödele ka asfaldi rullimine.

Ootused kandidaadile

* kohusetundlikkus
* füüsiline vastupidavus pikkadeks ja palavateks tööpäevadeks
* oskus töötada meeskonnas ühiste eesmärkide nimel
* eesti keele oskus
* rullijuhil vajalikud vähemalt B-kategooria juhiload

Kasuks tuleb eelnev töökogemus teedeehituse valdkonnas ning T-kategooria juhiload.

Ettevõte pakub

* vaheldusrikast tööd
* ühtehoidvat meeskonda
* kaasaegseid töövahendeid
* esialgu tähtajalist töölepingut kuni 15.11.2020, särasilmsele ja usaldusväärsele töötajale pakume hiljem tähtajatut töösuhet

NB! Töö toimub üle Eesti, seetõttu ei ole töötaja reaalne elukoht oluline.

Lisainfo

Töö toimub üle Eesti, sõidukulude hüvitamine eraldi kokkuleppe alusel. Tööpäevad võivad langeda ka nädalavahetustele ja olla pikemad kui 8 tundi.