Värsked tööpakkumised

Teetööline / mehhanismijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 454644

Tööpakkumise number

454644

Töö kirjeldus

Teedeehitusobjektidel asfalteerimistööde teostamine.
Peamised vastutusvaldkonnad: Asfaltkatete ehitus vastavalt nõuetele.

Nõudmised kandidaadile

  • 2-aastane kogemus tee-ehitustööde teostamisel
  • B- kategooria juhilubade omamine
  • Teadmised asfalteerimistöödel kasutatavast tehnikast ja tööde tehnoloogiast
  • Hea füüsiline tervis ja pingetaluvus
  • Korrektsus ja kohusetundlikus
  • Meeskonnatöö oskus
  • Tehniline taip

Kasuks tuleb:
  • C- kategooria juhilubade olemasolu
  • Eelnev töökogemus tee-ehitusmehhanismidega: asfaldilaotur, asfaldirull, väikelaadur
  • Eesti keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist palka
  • Võimalusi otseselt mõjutada oma palka
  • Tööks vajalikku täiendkoolitust
  • Positiivset ja professionaalset töökeskkonda

Lisainfo

Lisainfo telefonil 56631431 -Ly (tööpäeviti kella 09.00-17.00)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
9. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2017

Verston Ehituse põhitegevusalaks on teede ja platside ehitus ning remont, alates Tellija nõustamisest ja projekteerimise juhtimisest, kuni tööde kvaliteetse ja tähtaegse teostamiseni, tagades Tellija maksimaalse rahulolu.
Meie tugevuseks on rõõmsameelne ja suurte kogemustega meeskond, kelle osalusel on aastate jooksul üle Eesti valminud mitmed suured ja keerukad tee-ehitusobjektid. Tööde teostamisel kasutame kaasaegseid mehhanisme, mis on varustatud laser- ja GPS-tehnoloogiaga, tagades tööde kiire ja kvaliteetse valmimise. Verston Ehitus OÜ kontorid asuvad Paides ja Tallinnas.