Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #386907

Teetööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda täiendust teetöölise ametikohale. Sinu peamiseks ülesandeks on erinevate abitööde teostamine teedeehitusobjektidel Tallinnas ja Harjumaal.

Nõudmised kandidaadile

- Sinust saab meie meeskonna liige, seega soov ja tahe töötada koos ja ühise eesmärgi nimel
- hea pingetaluvus, et tulla toime ka keerukamates situatsioonides
- varasem töökogemus ehitusvaldkonnas

Ettevõte pakub

- kindlat tööd ja palka
- positiivset töökeskkonda värskes õhus
- sõbralikku kollektiivi
- tööks vajalikke vahendeid
- vastavalt Sinu soovile, panusele ja võimetele isiklikke arenemisvõimalusi

Tööpakkumise number
#386907

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. august 2015
Kuulutus sisestati:
3. juuli 2015

Viaston Infra on teedeehitusettevõte. Töid teostame peatöövõtu ja alltöövõtu korras üle Eesti.

Meie peamised teenused on:
• Teede ja platside ehitus
• Aluste ehitus
• Mulla- ja pinnasetööd
• Asfalteerimine
• Kivitööd

Meie meeskonda kuuluvad inimesed, kellel on üle 10-aastane töökogemus antud valdkonnas ning kes on edukalt osalenud Eesti suurimate infraehitusobjektide rajamisel. Analüüsime, eelarvestame, planeerime, kooskõlastame, teostame ja vastutame – ehk pakume lisandväärtusi luues parimaid terviklahendusi.

Vaata rohkem

You are applying to:
Teetööline