TEETÖÖLINE
Tööpakkumise number #698752

TEETÖÖLINE

Eesti Raudtee AS
Valgamaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • teepiirkonna raudtee pealisehitise hooldus- ja remonditööde teostamine käsimehhanismidega

  • teerajatiste ümberehitamine ja muude komplekstööde läbiviimine

  • töödeks vajalike materjalide ladustamine ja laadimistööde teostamine

  • rööbastee tehnilise seisukorra järelevalve

  • raudtee maa-ala korrashoiutööde teostamine

Ootused kandidaadile

  • kesk- või keskeriharidus
  • erialane töökogemus (teehoolduse ja raudteealane)
  • meeskonnas töötamise kogemus
  • eesti ja/või vene keele oskus suhtlustasandil
  • B-kategooria juhiload
  • soovitavalt elektrikeevitaja ja gaasilõikaja tunnistus

Kasuks tuleb

  • raudtee teemehaanik 3. või kõrgema taseme kutsetunnistus
  • üldised teadmised raudteevaldkonnast ja selles kehtivatest regulatsioonidest

Pakume Sulle võimalust panustada raudteetaristu korrashoidu, erinevaid enesetäiendamisvõimalusi sh kutsetunnistuse saamiseks täiendõpet, stabiilset töötasu, 3 tasustatud tervisepäeva ja 4 lisapuhkuse päeva aastas ning spordikulude osalist hüvitamist. Lisaks saad osa kollektiivlepingust tulenevatest soodustustest ja hüvedest. Pakutavaid töökohti on kaks, ühe töökoha asukohaks on Valga ja teise töökoha asukohaks Tallinn.

Tööpakkumise number
#698752

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. mai 2021
Kuulutus sisestati:
26. aprill 2021
TEETÖÖLINE TEETÖÖLINE

AS Eesti Raudtee on 150 aastase ajaloo ja ligi 700 professionaalse töötajaga raudteetaristu ettevõte, mille visioon on saada regiooni kaasaegseimaks

Vaata rohkem

TEETÖÖLINE
TEETÖÖLINE