Teenustejuht- lapsehoolduspuhkuse asendajaks
Tööpakkumise number #700639
Veebipõhine värbamine
Kaugtöö võimalus

KONTAKTIKESKUS OÜ
Eesti, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Veebipõhine värbamine Kaugtöö võimalus
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Teenustejuhina vastutad sa teenuste ja projektide ettevalmistuse, käivitamise ja juhtimise eest. Oled meeskonnaliige, kes räägib kaasa ettevõtte arengus.

Juhid kindla käega oma teenust ja meeskondi.

Ootused kandidaadile

  • Valdad inglise keelt heal suhtlustasandil nii kõnes kui kirjas.

  • Tunned põhilist kontoritarkvara

  • Valdad kliendisuhete juhtimise kunsti enesekindlalt ja oled tulemustele orienteeritud

  • Oskad püstitada eesmärke ja neid iseseisvalt töötades täita- sealjuures ennast pidevalt motiveerides

  • Oskad oma tegevust analüüsida ja mõistad, et igal tegevusel on tagajärgi

  • Töökohta meie kontoris ning võimalust töötada ka kodukontorist
  • Võimalust areneda ja kasvada kiirelt muutuvas ärikeskkonnas
  • Motiveerivat palgasüsteemi
  • Sõbralikku ja edasipüüdlikku meeskonda

Tööpakkumise number
#700639

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. juuni 2021
Kuulutus sisestati:
4. mai 2021
Teenustejuht- lapsehoolduspuhkuse asendajaks Teenustejuht- lapsehoolduspuhkuse asendajaks

Kontaktikeskus OÜ on tegus ettevõte, mis on pidevas muutuses ja laienemises. Tegeleme igapäevaselt klientide teenindamise ja nõustamise ning oskusliku otsemüügiga telefoni teel. Väärtustame inimesi ja toetame nende kasvupotentsiaali. Täna on meie meeskonnas üle 200 tegija ja kontorid on Tallinnas, Tartus, Jõhvis, Haapsalus, Paides, Põlvas, Võrus, Valgas, Viljandis ja Pärnus.

Vaata rohkem