Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57196

Teenusliisingulepingute administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses teenusliisingulepingute kasvuga anname teada, et oleme otsimas administraatorite tiimi uut teenusliisingulepingute administraatorit.

Töö sisuks on
teenusliisingulepingute haldamine, mis hõlmab andmete sisestamist, suhtlemist koostööpartnerite- ja klientidega, liisingulepinguga kaasnevate teenuste haldamist.
Samuti lepingujärgsete varade kindlustamine ning lepingutega seotud dokumentide arhiveerimine.

Ootused kandidaadile

  • Vajame hea suhtlemisoskusega, pealehakkajat ja meeskonnatööks valmis olevat inimest, kes saab hästi hakkama suhtlemisega eesti ja vene keeles. Kasuks tuleb inglise keele oskus.

Kui soovid end teostada aktiivse ja võimeka administraatorina, viia ellu väljakutseid kiirelt kasvavas kontsernis ning tulemustele orienteeritud meeskonnas, saada meile oma CV.

Lisainfo

Sõlmitav tööleping on tähtajatu ning katseaeg 4 kuud.

Tööpakkumise number
#57196