Teenusejuht (UPT, finants- ja vahendusteenused)
Tööpakkumise number #700659

Omniva
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

- olla teenuste eestvedajaks ning vastutada nende strateegia eest;
- töötada välja teenusetingimusi ja osaleda teenuse disainimisel koostöös tootearendustiimiga;
- vastutada teenuste hinnastamise eest;
- kaubaturu ja konkurentsiolukorra analüüsimine;
- riigihangete pakkumiste tegemine ja oma valdkonna regulatsioonide tundmine;
- müügimaterjalide koostamine ja müügikampaaniate väljatöötamine koostöös turundusega;
- suhtlus võtmeklientidega.

Ootused kandidaadile

Meid rõõmustaks, kui Sul on:
- kogemus teenuste või toodete kujundamisel ja projektide juhtimisel;
- pidev soov otsida uusi võimalusi ja leida klientidele sobivaimaid lahendusi;
- muudatuste juhi ellusuhtumine, oskus ja tahe kõigi osapooltega läbi rääkida;
- hea analüüsioskus ja soov mõista, mis on numbrite taga;
- iseseisvus, süsteemsus, täpsus ja detailidesse süüvimise võime;
- oskus tulla toime ka pingelistes olukordades ja ajakriitiliste tööülesannetega;
- avaliku sektori, panganduse või juriidilise valdkonna töökogemus.

Ettevõte pakub

Sind rõõmustab meie juures:
- võimalus võtta vastutus enda portfelli kuuluvate teenuste käekäigu eest üle meie organisatsiooni;
- arendada end teenusejuhtimise valdkonnas;
- vastutus- ja vaheldusrikas töö;
- hüved nagu 5-päevane lisapuhkus, haigushüvitis, ühisüritused, soodustused koostööpartneritelt ning suurepärased võimalused sportimiseks ja tervise edendamiseks;
- töökoht meie Pallasti kontoris koos paindliku töökorraldusega.

Tööpakkumise number
#700659

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
16. mai 2021
Kuulutus sisestati:
4. mai 2021