Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52151

Teenusejuht (perioodika ärivaldkond)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • teenuse eluea juhtimine, teenuse planeerimine ja tegevuskavade väljatöötamine
  • teenuse valdkonnas turu arengu jälgimine
  • teenuse tulude ja hinnakujunduse planeerimine
  • kliendilahenduste väljatöötamine koostöös teiste protsesside esindajatega
  • teenuse dokumentatsiooni loome ja haldamine
  • kvaliteedistandardite ja nende kontrollmeetodite väljatöötamine

Ootused kandidaadile

  • lõpetatud või lõpetamisel kõrgharidust ärijuhtimise valdkonnas
  • vähemalt paari aastast tootejuhtimise kogemust
  • teadmiseid tootejuhtimise, turunduse ja logistika valdkonnast
  • tulemustele orienteeritust
  • head analüüsivõimet
  • läbirääkimiste ja veenmisoskust
  • head inglise ja vene keele oskust
  • iseseisvust, initsiatiivikust, pingetaluvust

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd
  • arenemisvõimalusi
  • meeldivat meeskonda
  • töötulemustele vastavat töötasu

Lisainfo

Elulookirjeldus ja motiveeriv sooviavaldus koos palgasooviga ning infoga, millal on võimalik tööle asuda, saata e-postile cv@post.ee või aadressile AS Eesti Post Pallasti 28 10001 Tallinn hiljemalt 14.10.2005. a märgusõnaga ”Teenusejuhi konkurss” Lisainfo telefonil 625 7204.

Tööpakkumise number
#52151

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
27. september 2005

AS Eesti Post on teenindusettevõte kaasaegses postiäris, pakkudes kirja-, paki-, lao- ja finantsteenuseid.

Vaata rohkem