Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140933

Teenusejuht (ohtlikud jäätmed ja probleemtooted)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ohtlike jäätmete ja probleemtoodete teenuse valdkonna juhtimine ja arendamine (uute/olemaolevate protsesside arendamine ja juurutamine, hinnakujundus, tasuvusanalüüsid jms.).
  • Kolleegide koolitamine ja juhendamine ohtlike jäätmete ja probleemtoodete teenuse valdkonnas.
  • Ettevõtte esindamine (klientide juures, meedias, erinevates ametiasutustes).

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus loodusteadustes (keemia, bioloogia) ja/või keskkonnaga seotud erialadel.
  • Majandus-alased baasteadmised ja majanduslik mõtlemine.
  • Varsem töökogemus kemikaalide valdkonnas.
  • Varasem protsesside juhtimise kogemus.
  • Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas.
  • Hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas.
  • Hea vene keele oskus suhtlustasandil.
  • Hea arvutikasutusoskus.
  • Ettevõtte põhiväärtustele (ausus, innovaatilisus, ettevõtlikkus, keskkonnahoidlikkus ja hoolivus) vastamine.
  • Avatud mõtlemine, aktiivsus ja initsiatiivikus.
  • Hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus.
  • Iseseisvus ja tulemustele orienteeritus.
  • Meeskonnatööle orienteeritus ning valmisolek inimesi juhtida, suunata.
  • Autojuhiload.

  • Varasem töökogemus ohtlike jäätmete valdkonnas tuleb kasuks.

Ettevõte pakub

  • Põnevat ja vaheldusrikast tööd.
  • Kaasaegset töökeskkonda.
  • Koolitusvõimalusi.
  • Meeldivaid kolleege ja ühisüritusi.
  • Mitmekülgset motivatsioonipaketti.

Tööpakkumise number
#140933

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
13. veebruar 2008

Ragn-Sells on üks suuremaid jäätmekäitlusega tegelevaid ettevõtteid Skandinaavias, mille peakorter asub Stockholmis. Eestis on firma tegutsenud alates 1992.a. Kuueteistkümne tegevusaasta jooksul on Ragn-Sells arenenud Eesti üheks suurimaks jäätmekäitlusfirmaks, kellel on üle-eestiline teenindusvõrk. Lisainfo ettevõtte kohta: www.ragnsells.ee

Meie areng on stabiilne, kuid samas kiire tänu julgetele otsustele ja efektiivsele meeskonnatööle. Meie juures ootavad uued väljakutsed ka Sind!

Vaata rohkem