Värsked tööpakkumised

Teenusehaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 215078

Tööpakkumise number

215078

Töö kirjeldus

• kliendile kvaliteetse IT teenuse toimimise tagamine;
• IT teenustes esinevate probleemide lahendamise korraldamine;
• IT teenuste väikesemahuliste arendustööde juhtimine;
• tootejuhtide (kliendi esindaja) nõustamine;
• teenuslepete (SLA) koostamine ja haldamine;
• tarkvara testimise ning selle dokumenteerimise korraldamine;
• IT teenuse juurde kuuluva dokumentatsiooni haldamine.

Nõudmised kandidaadile

• infotehnoloogia erialal kõrgharidus või selle omandamine;
• eesti keele oskus kõrgtasemel ning vähemalt ühe võõrkeele oskus kesktasemel;
• IT teenuse arendus- ja haldusprotsessi tundmine;
• väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus;
• kiire õppimisvõime.

Kasuks tuleb:
• meeskonnatöö juhtimise kogemus.

Pakume Sulle huvitavat ja vastutusrikast tööd Eesti sisejulgeoleku tagamiseks oluliste infokommunikatsioonitehnoloogia teenuste osutamise valdkonnas, sõbralikku töökollektiivi, kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda, võimalusi õppimiseks ja enesearendamiseks ning osalemist suurtes rahvusvahelistes projektides.

Lisainfo

Lisainfo tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 6304 (Väino Kiuru, arendusdivisjoni haldusosakonna juhataja) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 6320 (Karina Makarova, personali juhtivekspert).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
20. detsember 2010

Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus (SMIT) on Siseministeeriumi hallatav riigiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on ministeeriumi ja tema valitsemisala sisejulgeoleku tagamiseks vajalike infokommunikatsioonitehnoloogia valdkonna teenuste osutamine ja selleks vajalike arendus- ning haldusprotsesside korraldamine ja koordineerimine.