Värsked tööpakkumised

Teenusehaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 181257

Tööpakkumise number

181257

Töö kirjeldus

• IT teenuste nõuetekohase töö tagamine;
• probleemide lahendamise korraldamine;
• sisuteenuse juurde kuuluva dokumentatsiooni haldamine;
• teenuslepete koostamine ja haldamine ning läbirääkimiste pidamine sisupoolega;
• tootejuhtide nõustamine;
• osalemine tarkvara testimisel ning selle dokumenteerimisel;
• sisupoole nõustamine arendusettepanekute koostamisel;
• IT teenuste väikesemahuliste arendustööde tagamine.

Nõudmised kandidaadile

• infotehnoloogia erialal kõrgharidus või selle omandamine;
• eesti keele oskus kõrgtasemel ning inglise keele oskus vähemalt kesktasemel;
• tarkvara arendusprotsessi tundmine;
• hea suhtlemisoskus.

Kasuks tuleb:
• oskus teha koostööd asutuse teiste töötajate ja koostööpartneritega;
• kiire õppimisvõime.

Pakume Sulle huvitavat ja vaheldusrikast tööd koostööle ja lahendustele suunatud organisatsioonis, sõbralikku töökollektiivi, kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda ning võimalusi õppimiseks ja enesearendamiseks.

Lisainfo

Lisainfo tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 6304 (Väino Kiuru, arendusdivisjoni haldusosakonna juhataja) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 6321 (Liis Viksne, personali ekspert).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. juuli 2009
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2009

Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus on Siseministeeriumi hallatav riigiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on Siseministeeriumi haldusalas infokommunikatsioonitehnoloogia alaste arendus- ja haldusprotsesside efektiivne tagamine.