Värsked tööpakkumised

Teenuse spetsialist (kullerteenuste spetsialist)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 120919

Tööpakkumise number

120919

Töö kirjeldus

• teenuse protsessipõhine ja operatiivne juhtimine teenuse strateegiast ja eesmärkidest lähtuvalt
• teenuse eluea juhtimine, teenuse planeerimine ja tegevuskavade väljatöötamine
• turu arengu jälgimine oma teenuse valdkonnas
• teenuse kasumlikkuse tagamine, hinnakirjade uuendamine ja kaasajastamine koostöös teiste valdkondade esindajatega
• teenuse dokumentatsiooni loomine, haldamine, regulaarne kaasajastamine
• kvaliteedistandardite ja nende kontrollmeetodite väljatöötamine
• suhtlus välispartneritega, edukate läbirääkimiste korraldamine

Nõudmised kandidaadile

• lõpetatud või lõpetamisel kõrgharidus
• vähemalt paariaastast toote-, teenuse- või projektijuhtimise kogemus
• teadmised toote- või teenusejuhtimisest
• tulemustele orienteeritus
• head analüüsivõime
• läbirääkimiste- ja veenmisoskus
• head inglise ja vene keele oskus
• iseseisvus, initsiatiivikus ja pingetaluvus

Ettevõte pakub

• huvitavat tööd
• eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
• meeldivat tulemustele orienteeritud meeskonda
• töötulemustele vastavat töötasu
• kaasaegseid töötingimusi
• sotsiaalseid garantiisid
• sportimisvõimalusi
• uusi ja põnevaid väljakutseid

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. september 2007
Kuulutus sisestati:
27. august 2007

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.