2023-08-23 14:48:55

Teenindusvõlur

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Soovime teha klienditeeninduses täielikku kannapööret ning tõusta sellega lausa maailma tippu!

Otsime Sind, kes Sa armastad inimestega suhtlemist, nende abistamist ning teed oma tööd pöörase kirega. Sul on vabadus mõelda kliendilahendustele nii, et pole raame, on usaldus tegutsemiseks ning superlahe ettevõte, kus kolleegid suhtuvad oma töösse samasuguse hoole ja armastusega nagu Sina.

Pakume Sulle võimalust töötada kodukontorist, kuid soovime, et jõuaksid aeg-ajalt siiski oma Tallinna või Tartu tiimile külla.

Ootused kandidaadile

-> Naudid, et klienditeenindusega käsikäes saad teha ka müügitööd
-> Oled kui kiire ninja, kes naudib mitmekesiseid tööülesandeid - vastad nii klientide kõnedele, kirjadele kui ka chat'ile
-> Naudid graafikupõhist töötamist (sh nädalavahetustel)
-> Oled sõna- ja kirjaosav nii eesti kui ka vene keeles
-> Naudid soovikorral töötamist ka kodust või kust iganes parajasti hing ihkab, kuid olen valmis tulema vähemalt 1x nädalas ka meie Tallinna või Tartu kontorisse
-> Klienditeenindus pakub Sulle päriselt ka huvi ning oled valmis andma endast iga tööpäev 110%