Tööpakkumise number

625984

Hansa-Flex Hüdraulika OÜ Teenindustehnik

Töö kirjeldus

kes remondiks ning paigaldaks hüdraulikaseadmeid, hüdrovoolikuid, toruühendusi. Sinust saab Hansa-Flexi mobiilne visiitkaart, kes on hüdraulikasüsteemi rikete korral kliendi esimene kontakt.

Nõudmised kandidaadile

Miks meiega liituda?

  • võimalus teha tehnilise iseloomuga liikuvat tööd edukas
rahvusvahelises ettevõttes
  • põhjalik väljaõpe nii Eestis kui kaugemal
  • stabiilne ning alati põnev töö sõbralikus ja nooruslikus meeskonnas
  • ettevõttesisesed arenguvõimalused

Küsi lisainfot:
5343 7097

CV Keskuse värbamisspetsialist Eliisa Epro

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
19. november 2019
Kuulutus sisestati:
5. november 2019
Soovin kandideerida

Teenindustehnik

HANSA-FLEX HÜDRAULIKA OÜ

CV Keskuse klient Hansa-Flex Hüdraulika OÜ on üle 55 aasta hüdraulikale pühendunud ettevõtte
Hansa-Flex AG tütarettevõte Eestis. Hansa-Flex on Saksamaa turuliider ja ligikaudu 440 filiaaliga üle
maailma on meil kõrged kvaliteedistandardid, mida toetab ja täiendab üle 4000 eksperdist töötaja.
Pakume oma klientidele üle 100 000 erineva artikli ja süsteemseid hüdraulika lahendusi.
Rohkem infot: www.hansa-flex.ee

Avan ettevõtte profiili