Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #754130

TEENINDUSTALENT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

✅ Biomarketi perekond otsib Tallinna kauplustesse uusi rõõmsameelseid tiimiliikmeid

✅ Teenindustalendina saad keskenduda suurepärasele teenindusele ning koos meiega saad muuta ökotooted, igapäevaseks, loomulikuks ning kättesaadavaks.

Ootused kandidaadile

MEIE OOTAME, et:

✅ oleksid täisealine

✅ oleksid positiivne, aktiivne ning julge

✅ huvitud teenindusvaldkonnast ning sooviksid õppida professionaalsel tasemel kliente nõustama

✅ huvituksid tervlikest eluviisidest

✅ oleksid hea pingetaluvusega

✅ Sa tunneksid, et soovid olla osa meie hoolivast tiimist

Ettevõte pakub

MEIE JUURES OOTAVAD:

✅ hoolivad tiimiliikmed

✅ inspireerivad ja õpetlikud koolitused

✅ motiveerivad müügiboonused

✅ ettevõttesisesed soodustused

✅ karjääri- ja arenguvõimalused

Tööpakkumise number
#754130

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
9. veebruar 2022
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem