Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177325

Teenindusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda jaekaubanduses kogemusi omavat isikut.

Tööülesannete hulka kuulub:
- side hoidmine tellija ja tarnija vahel
- side hoidmine personaliga ning personali arendamisega seotud küsimused
- teenuste arendamine
- aruandlus spetsiaalses web-keskkonnas

Ootused kandidaadile

  • keeleoskus: eesti, inglise heal tasemel
  • arvuti kasutamise oskus heal tasemel
  • suhtelmisoskus
  • vastutustundlikus

Meie otsime inimest, kellel on juba kogemusi jaekaubandusest või tootmisettevõttes (esmatarbekaubad) müügitööst.

Ettevõte pakub

  • head palka
  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • vajadusel koolitust

Tööpakkumise number
#177325