Värsked tööpakkumised

Teenindusosakonna juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 157855

Tööpakkumise number

157855

Töö kirjeldus

Selver võtab 2008.a. novembris avatavasse Keila Selverisse konkursi korras tööle TEENINDUSOSAKONNA JUHATAJA, kelle ülesandeks on tagada klienditeeninduse kõrge tase ja klientide rahulolu ning kindlustada osakonna töötajate hakkamasaamine ja motiveeritus.

Nõudmised kandidaadile

iseseisvus ja otsustusjulgus
eesmärkide seadmise oskus
koostöövalmidus
meeskonna juhtimise kogemus
kõrgharidus
hea klienditeeninduse põhimõtete tundmine
väga hea Exceli ja Wordi kasutamise oskus
vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Pakume tööd organisatsioonis, kus
klienti peetakse tähtsaks ja klienditeenindusele pööratakse suurt tähelepanu
hoolitakse igast töötajast ja väärtustatakse igaühe panust
on sõbralik ja toetav meeskond
on tingimused pidevaks tööalaseks arenguks

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
20. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2008

Selver on Eesti linnades tegutsev super- ja hüpermarketite kett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega. Ketti kuulub kakskümmend üheksa kauplust ja tootmisüksus Selveri Köök. Selveri peamine eesmärk on sõbraliku õhkkonna, kiire ja asjatundliku teeninduse ning kvaliteetsete kaupadega luua ja hoida kliendi usaldust.