Värsked tööpakkumised

Teeninduskvaliteedi projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 183689

Tööpakkumise number

183689

Töö kirjeldus

Teeninduskvaliteedi projektijuhina täidad olulist rolli Eesti Energia näo kujundamisel meie klientide silmis. Analüüsid teeninduskvaliteeti ja juhid projekte, mis on suunatud analüüsi tulemusel selgunud protsessiliste kvaliteediprobleemide parandamiseks.

Nõudmised kandidaadile

• omad kõrgharidust
• omad vähemalt 2-aastast projektijuhtimise kogemust
• Sul on väga hea analüüsivõime ja terviku tajumise oskus
• oled iseseisev ja algatusvõimeline
• Sul on väga hea suhtlemis- ja argumenteerimisoskus
• julged välja öelda oma arvamuse ning seda veenvalt kaitsta
• valdad kõrgtasemel eesti ning suhtlustasemel inglise ja vene keelt

• vastutusrikast ja vaheldust pakkuvat tööd Eesti suurima tööandja juures
• asjatundlikke ja toetavaid kolleege
• võimalust ammutada uut energiat Eesti Energia spordiklubi tegevuste kaudu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
28. september 2009
Kuulutus sisestati:
7. september 2009

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Jaeäri on Eesti Energia kontserni klienditeenindusüksus, kus töötab kokku üle 1700 töötaja. Meie ülesandeks on klientidele elektrienergia, võrguteenuse, telekommunikatsiooniteenuse ja energiaga seotud lisateenuste müümine.