Värsked tööpakkumised

Teenindusköögi direktor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 70162

Tööpakkumise number

70162

Töö kirjeldus

Seoses Fazer Amica pideva kasvu ja laienemisega oleme rajamas kaasaegset teeninduskööki Tallinna piirile. Pakume võimalust asuda Fazer Amica teenindusköögi direktori ametikohale.
Sinu valdkonnaks meie juures saab:
- ettevõtte tegevuse strateegiline planeerimine kuna oled juhtrühma liige,
- igapäevase töö korraldamine ja juhtimine,
- koostööpartneritega suhete arendamine ning koostöövõrgustiku laiendamine,
- eelarvete ja finantsplaanide koostamine ning kontrollimine

Nõudmised kandidaadile

Kui Sa väärtustad kvaliteeti, pühendud kliendile, pead oluliseks meeskonnavaimu, siis jagad Sa meiega ühiseid väärtusi.
Lisaks ootame Sinult:
- majandus- või toitlustusalast kõrgharidust,
- tulemuslikku tootmise ja inimeste juhtimise kogemust toiduainetööstuses,
- head inglise ja vene keele oskust,
- suhtlustasandil soome keele oskust

Ettevõte pakub

Meie lubame Sulle:
- sisukat ja vastutusrikast tööd uue tootmisüksuse käivitamisel,
- töökogemust rahvusvahelises kontsernis,
- kaasaegset ja arenevat töökeskkonda,
- väärilist kompensatsiooni tehtud töö eest

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
7. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
15. juuni 2006

Fazer Eesti AS on asutatud 1993.a. ning kuulub rahvusvahelise kontserni OY Karl Fazer AB koosseisu. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda toitlustusteenust, pagaritooteid ja maiustusi, mis pakuvad kliendile lisaväärtust maitseelamuse, värskuse, tervislikkuse ja kõrgetasemelise teeninduse näol. Fazeri tegevusalade hulka kuulub kolm tegevusala: Fazer Amica, Fazer Pagarid ja Candyking.