Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70162

Teenindusköögi direktor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses Fazer Amica pideva kasvu ja laienemisega oleme rajamas kaasaegset teeninduskööki Tallinna piirile. Pakume võimalust asuda Fazer Amica teenindusköögi direktori ametikohale.
Sinu valdkonnaks meie juures saab:
- ettevõtte tegevuse strateegiline planeerimine kuna oled juhtrühma liige,
- igapäevase töö korraldamine ja juhtimine,
- koostööpartneritega suhete arendamine ning koostöövõrgustiku laiendamine,
- eelarvete ja finantsplaanide koostamine ning kontrollimine

Ootused kandidaadile

Kui Sa väärtustad kvaliteeti, pühendud kliendile, pead oluliseks meeskonnavaimu, siis jagad Sa meiega ühiseid väärtusi.
Lisaks ootame Sinult:
- majandus- või toitlustusalast kõrgharidust,
- tulemuslikku tootmise ja inimeste juhtimise kogemust toiduainetööstuses,
- head inglise ja vene keele oskust,
- suhtlustasandil soome keele oskust

Ettevõte pakub

Meie lubame Sulle:
- sisukat ja vastutusrikast tööd uue tootmisüksuse käivitamisel,
- töökogemust rahvusvahelises kontsernis,
- kaasaegset ja arenevat töökeskkonda,
- väärilist kompensatsiooni tehtud töö eest

Tööpakkumise number
#70162