Teeninduskonsultant autode müügi - ja hooldusfirmasse (Iirimaale)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 38589

Tööpakkumise number

38589

Töö kirjeldus

Koostöös Iirimaal tegutseva personaliotsingu firmaga otsime autode müügi ja remondiga tegelevasse ettevõttesse teeninduskonsultanti. Esindatud automargid on Alfa Romeo, Hyundai, Honda, Fiat, Saab. Ettevõte on asutatud 1967.a. Asukohaks on Iirimaa Mullingari linn (Dublinist ca 60km main roadil)

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised kandidaadile on kogemus autoteeninduses või autode remontimisel
hea inglise keele oskus, sh erialaste terminite valdamine, soov töötada Iirmaal 1-aastase lepinguga või veel pikemalt ning tahe teenindada kliente ja oskus suhelda
Kasuks tuleb aktiivsus, sõbralikkus, positiivne ellusuhtumine ning kogemused klienditeenindusest.

Pakume tööd välisriigis, korralikku töötasu ca 6000 - 6500 krooni nädalas. Tööaeg on E-R 9 - 18.00, mõningatel juhtudel laupäeviti poolik tööpäev

Lisainfo

Kandideerida soovijatel palun saata ka CV inglise keeles aadressile marko@mpartner.ee

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. detsember 2004
Kuulutus sisestati:
16. detsember 2004