Värsked tööpakkumised

Teenindusjuht Tallinnasse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 239542

Tööpakkumise number

239542

Töö kirjeldus

Teenindusjuhi peamisteks ülesanneteks on:
- projektipõhiste protsesside juhtimine ja arendamine;
- eesmärkide seadmine, nende täitmise jälgimine ja kasumlikkuse tagamine;
- kliendisuhete hoidmine ja arendamine;
- heakorratööde korraldamine, teeninduskvaliteedi tagamine ja pidev arendamine teenindusprotsessis.

Nõudmised kandidaadile

- juhtimiskogemus, kasuks tuleb valdkonna tundmine;
- väga hea eesti keele oskus, soovitavalt veel ühe võõrkeele oskus;
- ausus, empaatiavõime, pühenduvus, järjekindlus ja pingetaluvus;
- hea suhtlemise- ja läbirääkimisoskus;
- väga hea analüüsivõime;
- iseseisvus ja algatusvõime;
- kõrgharidus;
- B-kategooria sõiduki juhtimise õigus ja kogemus;

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- aktiivset kaasalöömist ettevõtte arengus;
- konkurentsivõimelist töötasu;
- kaasaegseid töövahendeid ja -tingimusi;
- koolitust ning võimalust ennast tööalaselt täiendada;
- meeldivat kollektiivi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
15. september 2011

SOL Eesti on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus ja -puhastusteenuseid pakkuv ettevõte. Meie edufaktorid on kõrge kvaliteet ja kliendi rahulolu, ettevõtlik vaim nagu ka asjatundlik ja osalev personal. SOL-i juhtimispõhimõtted rõhutavad loovust, vabadust, vastutust ja soovi oma töös õnnestuda.
SOL annab Eestis tööd keskmiselt 1400 inimesele.